به زبان ساده سیستم پرداخت کمیسیون فروش محصولات به شرکت کننده در طرح همکاری در فروش عموقصاب است.

به راحتی و با چند کلیک ساده، وارد منوی همکاری در فروش عموقصاب شده و در کمتر از 1 دقیقه فرم ثبت نام را تکمیل  کنید و ثبت نام کنید.

کافیه با اطلاعاتی که هنگام ثبت نام دادید از منوی همکاری در فروش وارد شوید. و از قسمت تولید لینک ، لینک اختصاصی خود راایجاد کنید.

کار تمام شد. حالا لینک ایجاد شده را در شبکه های مجازی، مثل واتس آپ، اینستاگرام، یا وبسایت و وبلاگ و… یا از طریق ارسال ایمیل با دیگران به اشتراک بگذارید و منتظر دریافت کمیسیون باشید.

خیر، به هیچ وجه سیستم همکاری در فروش عموقصاب، از نوع هرمی یا شبکه ای یا سیستم های عضوگیری و… نیست.

این سیستم بر مبنای مشارکت در تبلیغات و معرفی عموقصاب به دیگران و تشویق آنها به خرید محصولات مورد نیازشان از عموقصاب شکل گرفته و از هر خرید مشتریانی که به واسطه شما و با لینک اختصاصی شما وارد سایت عموقصاب شده اند بصورت مستقیم درصدی بعنوان کمیسیون به حساب شما منظور خواهد شد. 

در منوی همکاری در فروش، بخشی به نام داشبورد وجود دارد که از طریق آن می توانید اطلاعات جامعی در مورد میزان درآمد و کمیسیون های(پورسانت) دریافتی و سایر اطلاعات مفید دیگر مطلع شوید.

درصد کمیسیون همکاری در فروش در عمو قصاب به دوصورت محاسبه می شود. 

در حال حاضر از اولین خرید هر مشتری معرفی شده از طرف شما بصورت اتوماتیک 3% بعنوان کمیسیون به حساب شما منظور خواهد شد. و از خریدهای بعدی همین مشتری بصورت مادام العمر 1% پورسانت به حساب شما منظور می گردد. البته این درصدها تابع قوانین و مقررات عموقصاب بوده و ممکن است تغییر نمایند. که در بخش قوانین و مقررات سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

از منوی همکاری در فروش، وارد حساب کاربری خود شده و از منوی برداشت درخواست برداشت مبلغ مورد نظر را ثبت نمایید. حداکثر تا دو روز کاری بعد مبلغ به حساب معرفی شده از شما واریز خواهد شد.

توجه داشته باشید حساب معرفی شده با مشخصات کاربری باید همخوانی داشته باشد و واریز پورسانت به حساب دیگران امکان پذیر نخواهد بود.

طبق قوانین و مقررات عموقصاب درحال حاضر زمانی که موجودی کمیسیون شما بیش از 50 هزار تومان باشد، میتوانید درخواست برداشت بدهید.